Техномаркет - ECG ZS-2020N ТРИМЕР

ECG ZS-2020N ТРИМЕР


Производител: ECG
Шифра: 741153
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

SMART цена:
299 ден.

АПАРАТ ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ СО ДВА ДОДАТОКА ФИН АПАРАТ ЗА СРЕДУВАЊЕ НА БРАДА И БАКЕНБАРДИ СЕЧИВА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ТРИМЕР ЗА СРЕДУВАЊЕ НА ВЛАКНА ВО УШИ И НОС ЛЕД СВЕТЛО ЕРГОНОМСКА РАЧКА ШИРИНА НА СЕЧИВОТО-20ММ ДОДАТОЦИ- КАПАЧЕ НА АПАРАТОТ 2 НАСТАВЦИ ЗА СРЕДУВАЊЕ НА ВЛАКНА И ЗА БРАДА И БАКЕНБАРДИ НАПОЈУВАЊЕ СО АА БАТЕРИ (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ)

Слични производи