Техномаркет - LOTRONIC PARTY DISCO2 10-5651

LOTRONIC PARTY DISCO2 10-5651


Производител: DRUGI PROIZVODITELI
Шифра: 741142
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

БЕЗЖИЧЕН ЗВУЧНИК USB & MICRO-SD PLAYER (MP3 FILE FORMAT) FM TUNER/ BLUETOOTH/ AUX INPUT LEDОСВЕТЛУВАЊЕ НА ЗВУЧНИКОТ ВГРАДЕНА LI-ION БАТЕРИЈА TOP HANDLE ПОВРЗУВАЊА- MINI-USB TO USB & 3.5MM JACK LEAD ИЗЛЕЗНА МОЌ 20W ОПСЕГ НА ФРЕКВЕНЦИЈА 100HZ - 20KHZ S/N RATIO >80DB MICRO USB ВЛЕЗ 5V/800MAH БАТЕРИЈА 800MAH DC 3.7V LITHIUM-ION BATTERY ДИМЕНЗИИ 112 X 85 X 255MM ТЕЖИНА 0.56KG

Слични производи