Техномаркет - ISKRA ZN-1601 ПРАВОСМУКАЛКА ЗА ПЕПЕЛ

ISKRA ZN-1601 ПРАВОСМУКАЛКА ЗА ПЕПЕЛ

-13%

Производител: ISKRA
Шифра: 740872
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
2,599 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА ЗА ПЕПЕЛ МОЌНОСТ: 1000W ВШМУКУВАЧКА МОЌ: 17 KPA / 170 MBAR КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЈНЕРОТ: 18L АЛУМИНИУМСКА ЦЕВКА ЗА ВШМУКУВАЊЕ : 1М ФУНКЦИЈА НА ДУВАЊЕ ЛЕСНА КОНТРОЛА ФИЛТЕР КОЈ ЛЕСНО СЕ МИЕ СООДВЕТНА РАЧКА НА ГОРНИОТ ДЕЛ НА УРЕДОТ ПОГОДНА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА КАМИНИ, ПЕЧКИ, СКАРИ И ОЏАЦИ

Слични производи