Техномаркет - ECG PCB-815 АПАРАТ ЗА ЛЕБ

ECG PCB-815 АПАРАТ ЗА ЛЕБ

-17%

Производител: ECG
Шифра: 740615
Достапност:
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
4,999 ден.

-ПЕКАРА ЗА ЛЕБ НЕЛЕПЛИВА ПОДЛОГА 15 ПРОГРАМИ ПРОГРАМА ЗА ПРАВЕЊЕ ЏЕМ И ЈОГУРТ ГОЛЕМ КАЛАП ЗА ПЕЧЕЊЕ ДО 1600ГР LCD ДИСПЛЕЈ

Слични производи