Техномаркет - TREVI JS 657 07 MINI RED EARPHONES

TREVI JS 657 07 MINI RED EARPHONES


Производител: TREVI
Шифра: 738182
Достапност: залиха
Редовна Цена:
229 ден.

-СЛУШАЛКИ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20 HZ -20 KHZ КОНЕКТОР - 3.5 ММ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.2М. ЕРГОНОМИЧЕН ДИЗАЈН БОЈА-РОЗЕВА ТЕЖИНА - 5ГР.

Слични производи