Техномаркет - ION BLOCK ROCKER BOX

ION BLOCK ROCKER BOX

-13%

Производител: DRUGI PROIZVODITELI
Шифра: 736786
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
13,999 ден.

-ПРЕНОСЛИВ СИСТЕМ МОЌНОСТ - 22 W. ПРИКЛУЧОК ЗА МУЗИЧКИ ИНСТРУМЕНТ УНИВЕРЗАЛЕН ВЛЕЗ ЗА IPOD,IPOD MINI, IPOD NANO ВЛЕЗОВИ ЗА МИКРОФОН,MP3 ПЛЕЕР ВГРАДЕНА БАТЕРИЈА ИЗДРЖЛИВА ДО 12 ЧАСА МИКРОФОН,ВО КОМПЛЕТОТ

Слични производи