Техномаркет - GEMBIRD JPD-WDV-01 WIRELESS DUAL VIBRATI

GEMBIRD JPD-WDV-01 WIRELESS DUAL VIBRATI


Производител: GEMBIRD
Шифра: 735955
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

БЕЗЖИЧЕН КОНТРОЛЕР ЗА ИГРИ ГЕЈМАД ЗА PC, PLAYSTATION 2 И PLAYSTATION 3 12 КОПЧИЊА, ДИГИТАЛНИ + АНАЛОГНИ КОНТРОЛИ USB/PS2/PS3 КОНЕКТОР АВТОНОМИЈА НА БАТЕРИЈА: 30 ЧАСА СО ВИБРАЦИИ, 100 ЧАСА БЕЗ ВИБРАЦИИ

Слични производи