Техномаркет - RG DYNAMIC VENTILATOR INDUSTRISKI 18"6072

RG DYNAMIC VENTILATOR INDUSTRISKI 18"6072


Производител: RG
Шифра: 5011688
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
1,299 ден.

ИНДУСТРИСКИ ВЕНТИЛАТОР СО ГОЛЕМИНА ОД 18 ИНЧИ. ЈАЧИНА 60 W MЕТАЛНА ПЕРКА 3 БРЗИНИ НА ДУВАЊЕ ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА КРУЖНА ПОДЛОГА ДИМЕНЗИИ 62 X 52 X 17 СМ

Слични производи