Техномаркет - ELECTROLUX EW-7H437P СУШАРА

ELECTROLUX EW-7H437P СУШАРА

-25%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 785728
Достапност: залиха
Редовна Цена:
35,999 ден.

SMART цена:
26,999 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 7 КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КОНДЕНЗАЦИСКА СО ТОПЛИНСКА ПУМПА LCD ЕКРАН ОДЛОЖЕН СТАРТ ДВОНАСОЧНА РАБОТА НА БУБАЊОТ ЗА СМАЛЕНО ГУЖВАЊЕ SENSICARE СИСТЕМ ЗА ОДРЕДУВАЊЕ НА ЦИКЛУС СПОРЕД КОЛИЧИНАТА НА АЛИШТА DELICATE CARE -ПОВЕЌЕ ВЛАГА НА ПОНИСКА ТЕМПЕРАТУРА ECO FLOW -ЕФИКАСЕН ФИЛТЕР СЕНЗОРИ ЗА ВЛАГА И СЕНЗОРИ ЗА ПРЕПОЗНАВАЊЕ НА САКАНОТО НИВО НА СУШЕЊЕ НИВО НА БУЧАВОСТ 66 ДБ ДИМЕНЗИИ-60 Х 60 Х 85 СМ

Слични производи