Техномаркет - ISKRA S1A МИКСЕР СО САД

ISKRA S1A МИКСЕР СО САД


Производител: ISKRA
Шифра: 785707
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,599 ден.

SMART цена:
1,199 ден.

РАЧЕН МИКСЕР СО САД ЈАЧИНА 200 W ПЕТ БРЗИНИ МОЌЕН ЛЕСЕН И ТИВОК УРЕД ПОГОДЕН И ЗА ЛЕВА И ЗА ДЕСНА РАКА ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН ЦВРСТА И ИЗДРЖЛИВА ПЛАСТИКА

Слични производи