Техномаркет - SBOX PLB-2522F 23”-43” Fixed wall mount

SBOX PLB-2522F 23”-43” Fixed wall mount


Производител: SBOX
Шифра: 785701
Достапност:
Редовна Цена:
479 ден.

ЗИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ЛЦД/ПЛАЗМА ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 23"-43" МАКС. ТЕЖИНА : 35 КГ МАКС. РАСТОЈАНИЕ НА НАВРТКИТЕ (Х/В): 200 X 200 ММ РАСТОЈАНИЕ ОД ПОДЛОГАТА ДО ЕКРАНОТ : 28 ММ НАВАЛУВАЊЕ : НЕ РОТАЦИЈА : НЕ ВРТЕЊЕ : НЕ

Слични производи