Техномаркет - ECG RS-836 МИКСЕР

ECG RS-836 МИКСЕР


Производител: ECG
Шифра: 741155
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
799 ден.

МИКСЕР МОЌНОСТ 175-250 W ДВА ПАРА МАТАЛКИ-ЗА ТЕСТО И ЗА ШЛАГ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 90 см БУЧАВОСТ 85ДБ БРОЈ НА БРЗИНИ-6 ТУРБО КОПЧЕ КОПЧЕ ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ НА МАТАЛКИТЕ БОЈА БЕЛА ДИМЕНЗИИ-200 × 170 × 82 mm ТЕЖИНА 0,5 кг

Слични производи