Техномаркет - ECG OP-300 MULTIFUNKC. 3 VO 1 ДЕПИЛАТОР

ECG OP-300 MULTIFUNKC. 3 VO 1 ДЕПИЛАТОР


Производител: ECG
Шифра: 741154
Достапност:
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
599 ден.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН АПАРАТ ЗА ЛИЧНА НЕГА 1 ТРИМЕР + 3 ДОДАТОЦИ ВО 1 (ГЛАВА ЗА ЕПИЛАЦИЈА /ГЛАВА ЗА БРИЧЕЊЕ / ДОДАТОК ЗА ПЕТИ) ЛЕСЕН СИСТЕМ ЗА ПРОМЕНА НА ГЛАВАТА ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН 2 БРЗИНИ НАПОЈУВАЊЕ: 3 × 1.5 V AAA БАТЕРИИ (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ) ДОДАТОЦИ-ПАТНИ РОЛЕРИ, x2, ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ, ГРУБ И ЕКСТРА ГРУБ РОЛЕР

Слични производи