Техномаркет - ECG SM-364 SMOTHIE БЛЕНДЕР

ECG SM-364 SMOTHIE БЛЕНДЕР


Производител: ECG
Шифра: 741151
Достапност:
Редовна Цена:
1,699 ден.

МОЌНОСТ ОД 300 W ПОГОДЕН ЗА ПОДГОТВУВАЊЕ СВЕЖИ КОКТЕЛИ, ПИЈАЛОЦИ, ДЕТСКА ИСХРАНА И СЛ. 2 САДА ЗА МЕШАЊЕ СО ВОЛУМЕН ОД 600 И 400 МЛ ОД ИЗДРЖЛИВ ТРИТАН НОГАРКИ ОТПОРНИ НА ЛИЗГАЊЕ РОТИРАЧКИ СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ КАПАЧЕ НА САДОТ ЗА ЛЕСНО НОСЕЊЕ

Слични производи