Техномаркет - GORENJE OPTIAIR 203M ПРОЧИСТУВАЧ

GORENJE OPTIAIR 203M ПРОЧИСТУВАЧ


Производител: GORENJE
Шифра: 741039
Достапност:
Редовна Цена:
10,499 ден.

SMART цена:
6,999 ден.

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ OПТИМАЛНА ПРЕДВИДЕНА ПОВРШИНА 203 M3- 20 M2 ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР LCD ДИСПЛЕЈ ЈОНИЗАТОР ТУРБО РЕЖИМ НА РАБОТА ИНДИКАТОР ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ФИЛТЕРОТ БОЈА: БЕЛА ДИМЕНЗИИ (Ш/В/Д): 325/500/175 MM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 5,7 KG ОСИГУРУВАЧ: 10 A

Слични производи