Техномаркет - VERBATIM POWER BANK 10400MAH BLACK

VERBATIM POWER BANK 10400MAH BLACK


Производител: VERBATIM
Шифра: 741030
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,359 ден.

БАТЕРИЈА- LITHIUM ION 10400MAH ВЛЕЗ (USB): 5VDC, 1.0A MAX ИЗЛЕЗ (USB): 5VDC, 2.1A MAX КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈАТА: 10,400MAH (38WH) ДИМЕНЗИИ102 X 80 X 23MM ТЕЖИНА: 260G БРОЈ НА ПОЛНЕЊА-ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА: 500 ПОЛНЕЊА ВОЛТАЖА НА ЛИТИУМСКАТА БАТЕРИЈА: 3.7 БОЈА-ЦРНА

Слични производи