Техномаркет - ROWENTA RO-3799EA ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RO-3799EA ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ROWENTA
Шифра: 740983
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,599 ден.

ПОТРОШУВАЧКА НА МОТОРОТ 750 W ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ 3AAA - ЕФИКАСНОСТ НА ХЕПА ФИЛТЕРОТ 99.99% ВКЛУЧЕН ЦИКЛОН СИСТЕМ НИВО НА БУЧНОСТ: 79ДБ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ОТПАДОЦИ: 1.5 Л 5 ВКЛУЧЕНИ ДОДАТОЦИ: УНИВЕРЗАЛНА ЧЕТКА, ЧЕТКА ЗА ПАРКЕТ, РОТИРАЧКА ЧЕТКА ЗА ВЛАКНА, ЧЕТКА ЗА МЕБЕЛ,ПРАШИНА И НЕДОСТАПНИ МЕСТА, КАКО И ЦЕВЧЕСТ ДОДАТОК ЗА ПОД МЕБЕЛ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ: 6.2 М БОЈА-ЦРНА/ВИОЛЕТОВА

Слични производи