Техномаркет - LAICA PC-1017 МАСАЖЕР ЗА СТАПАЛА

LAICA PC-1017 МАСАЖЕР ЗА СТАПАЛА

-20%

Производител: LAICA
Шифра: 740923
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

ХИДРОМАСАЖЕР ЗА НОЗЕ ЗАШТИТНА ПРЕГРАДА ОД ПРСКАЊЕ РОТИРАЧКИ ЈАЗОЛ ЗА МАСАЖА СЕ ЗАГРЕВА И ЛЕЖИШТЕТО ЗА ДА СЕ ЗАДРЖИ ТОПЛИНАТА НА ВОДАТА МРЕЖНА РАБОТА, 75W ЕЛЕКТРИЧНА АПСОРБЦИЈА ДИМЕНЗИИ: 35,5 Х 32,2 Х 15 СМ

Слични производи