Техномаркет - ELECTROLUX ESF-5512 LOX МАШИНА ЗА САДОВИ

ELECTROLUX ESF-5512 LOX МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 740898
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,799 ден.

SMART цена:
19,992 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ 13 КОМПЛЕТИ 5 ПРОГРАМИ 4 ТЕМПЕРАТУРИ ЕЛЕКТРОНСКО КОМАНДУВАЊЕ БУЧАВОСТ 49 DB AQUA STOP ИНДИКАТОР ЗА СОЛ И ПРАШОК ДИСПЛЕJ БОJА-ИНОКС ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/62

Слични производи