Техномаркет - DIMPLEX EPX 2000 ГРЕАЛКА

DIMPLEX EPX 2000 ГРЕАЛКА


Производител: DIMPLEX
Шифра: 740870
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,999 ден.

ЕЛЕКТРИЧНА ПАНЕЛ ГРЕАЛКА МОЌНОСТ 2000 W МОЖНОСТ ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ НА ЅИД ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1,2М ЕЛЕКТРОНСКИ ТЕРМОСТАТ ЗАКЛУЧУВАЧКИ ЛИЗГАЧ ПРАКТИЧНО БЕСШУМЕН ОПЦИЈА ЗАШТИТА ОД МРАЗ ПРИКЛУЧУВАЊЕ НА ПРОГРАМСКИ МОДУЛ СО КОЈ МОЖАТ ДА СЕ УПРАВУВААТ ПОВЕЌЕ ГРЕЈНИ ТЕЛА КОМПАКТЕН СТИЛСКИ ДИЗАЈН СО ПРЕДНА РЕШЕТКА ЗА ОПТИМАЛНО СТРУЕЊЕ НА ТОПЛИНАТА

Слични производи