Техномаркет - DELTA ENERGY ПРАВОСМУКАЛКА ЗА ПЕПЕЛ

DELTA ENERGY ПРАВОСМУКАЛКА ЗА ПЕПЕЛ


Производител: DRUGI PROIZVODITELI
Шифра: 740866
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА ЗА ПЕПЕЛ МОЌНОСТ НА МОТОРОТ 800W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ПЕПЕЛ-15 Л АЛУМИНИУМСКИ ЦЕВКИ ЗА ВШМУКУВАЊЕ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ-1,5 М

Слични производи