Техномаркет - LAFE TEZ-002 44651 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

LAFE TEZ-002 44651 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК


Производител: LAFE
Шифра: 740849
Достапност:
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
399 ден.

ТОСТЕР ЗА ЛЕПЧИЊА МОЌНОСТ 800W БОЈА- ЦРНА/ИНОКС ТОСТЕР 3IN1 -ТРИ ФУНКЦИИ ВО ЕДНО-ПЕЧЕЊЕ, ПОДГРЕВАЊЕ, ОДМРЗНУВАЊЕ КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА НЕЛЕПЛИВ СЛОЈ КОНТРОЛНА ЛАМБА

Слични производи