Техномаркет - ISKRA FH-03 КАЛОРИФЕР

ISKRA FH-03 КАЛОРИФЕР

-10%

Производител: ISKRA
Шифра: 740804
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

SMART цена:
999 ден.

3 ФУНКЦИИ НА ДУВАЊЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ: АВТОМАТСКА БЕЗБЕДНОСТ: ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ / ЗАШТИТА ОД ПРЕВРТУВАЊЕ ТЕРМОСТАТ НОСЕЧКА РАЧКА

Слични производи