Техномаркет - ISKRA FH-105 КАЛОРИФЕР

ISKRA FH-105 КАЛОРИФЕР

-17%

Производител: ISKRA
Шифра: 740803
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
1,169 ден.

3 ФУНКЦИИ НА ДУВАЊЕ ЗАШТИТА ОД ТОПЛИНА: АВТОМАТСКА БЕЗБЕДНОСТ: ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ / ЗАШТИТА ОД ПРЕВРТУВАЊЕ ТЕРМОСТАТ НОСЕЧКА РАЧКА

Слични производи