Техномаркет - MANTA HDP001 HEADSET WITH MICROPHONE

MANTA HDP001 HEADSET WITH MICROPHONE


Производител: MANTA
Шифра: 740760
Достапност:
Редовна Цена:
179 ден.

СТЕРЕО СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН 3.5ММ СТЕРЕО ПРИКЛУЧОК (ДВА) ОСЕТЛИВОСТ 106DB ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1.5М БОЈА ЦРНА

Слични производи