Техномаркет - GREE SHINY 9000BTU GPC09AK-K6NNA1 MOBILE

GREE SHINY 9000BTU GPC09AK-K6NNA1 MOBILE


Производител: GREE ELECTRIC APPLIANCES.INC.OF ZHUHAI
Шифра: 740755
Достапност:
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

МОБИЛЕН КЛИМА УРЕД МОДЕЛ: GPC09AK-K6NNA1A НАПОЈУВАЊЕ: 220-240V 50HZ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А SEER/SCOP: 2.6 ЛАДЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 2.650W ПОТРОШУВАЧКА:1000W ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 330 М3/H ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.1 L/H БУЧНОСТ: 62 DB РАЗЛАДЕН ФЛУИД: R410A ДИМЕНЗИИ ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 395/315/770 ММ - 27.5KG ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: 25 М2

Слични производи