Техномаркет - ECG S-169 ТОСТЕР

ECG S-169 ТОСТЕР


Производител: ECG
Шифра: 740727
Достапност:
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
499 ден.

ТОСТЕР ПОДГОТОВКА НА 2 КВАДРАТНИ СЕНДВИЧИ ИСТОВРЕМЕНО ДИЗАЈН ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА ИНДИКАТОР ЗА РАБОТА ПОВРШИНА ЗА СКЛАДИРАЊЕ КАБЕЛ ОПЦИЈА ЗА ВЕРТИКАЛНА ПОЗИЦИЈА ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 700 W

Слични производи