Техномаркет - TEFAL PP-1060 ВАГА

TEFAL PP-1060 ВАГА


Производител: TEFAL
Шифра: 740671
Достапност:
Редовна Цена:
949 ден.

SMART цена:
759 ден.

-ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ 150КГ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ БАТЕРИЈА CR2032

Слични производи