Техномаркет - ISKRA S3A МИКСЕР СО САД

ISKRA S3A МИКСЕР СО САД


Производител: ISKRA
Шифра: 740649
Достапност:
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

-МИКСЕР СО САД TURBO ФУНКЦИЈА 5 БРЗИНИ 2 МАТАЛКИ ЗА ТЕСТО 2 МАТАЛКИ ЗА МИКСИРАЊЕ ЕРГОНОМИЧЕН ДИЗАЈН ЈАЧИНА 200 ВАТИ

Слични производи