Техномаркет - ELECTROLUX EN-5284 KOX ЛАДИЛНИК

ELECTROLUX EN-5284 KOX ЛАДИЛНИК

-17%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 740639
Достапност: залиха
Редовна Цена:
59,999 ден.

SMART цена:
49,997 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 345 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 120 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ FROST FREE ТЕХНОЛОГИЈА ( БЕЗ ЗАМРЗНУВАЊЕ ВО ЗАМРЗНУВАЧОТ) ЕЛЕКТРОНСКО УПРАВУВАЊЕ ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ МЕХАНИЧКИ ЛЕДОМАТ БУЧАВОСТ 43 DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 176/79/73

Слични производи