Техномаркет - VIVAX FS-40M ВЕНТИЛАТОР СО ВОДА

VIVAX FS-40M ВЕНТИЛАТОР СО ВОДА


Производител: VIVAX
Шифра: 740634
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,499 ден.

СТОЕЧКИ ВЕНТИЛАТОР НУДИ СПЕЦИЈАЛНИ ОПЦИИ СО МОЌНОСТ ОД 100 W ДИЈАМЕТАР НА ГЛАВАТА НА ВЕНТИЛАТОРОТ 40 CM ТРИ БРЗИНИ НА ДУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 2 ЛИТРИ, ДОВОЛНО ЗА -ОСУМ ЧАСА РАБОТА И ВРВНО РАЗЛАДУВАЊЕ ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ГОЛЕМ LED ЕКРАН KOJ ПОКАЖУВА ТЕМПЕРАТУРА ТАЈМЕР ОД 7.5 ЧАСА, КОНТРОЛНА ТАБЛА СО СЕНЗОРСКО УПРАВУВАЊЕ.

Слични производи