Техномаркет - ECG KM-120 МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ

ECG KM-120 МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ


Производител: ECG
Шифра: 740610
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

SMART цена:
899 ден.

-МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ ДИЗАЈН ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ НА ЗАТВОРАЊЕ НОЖ ЗА СЕЧЕЊЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МОЌНОСТ 120 W

Слични производи