Техномаркет - TCL-U43P6046 43" UHD ANDROID TV

TCL-U43P6046 43" UHD ANDROID TV


Производител: TCL
Шифра: 740592
Достапност: залиха
Редовна Цена:
33,999 ден.

SMART цена:
23,999 ден.

ЕКРАН: 42,5 ИНЧ, LED TV, 3840 X 2160 ПИКСЕЛИ АГОЛ НА ГЛЕДАЊЕ (H / V): 178 ° / 178 ° ОСВЕТЛЕНОСТ: 270 CD / M ОСВЕЖУВАЊЕ: 60 HZ ИНТЕРПОЛАЦИЈА НА РАМКА: 1200 PPI (ИНДЕКС НА СЛИКА) ТВ ПРИЕМНИК: АНАЛОГЕН (NTSC / PAL / SECAM), DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, DVB-T, DVB-S ПРОЦЕСОР: ARM CORTEX-A53, ЈАДРА: 4 RAM: 2 GB МЕМОРИЈА: 16 GB ДИМЕНЗИИ: 971 X 563 X 72 MM ТЕЖИНА: 7,8 КГ МРЕЖА: LAN

Слични производи