Техномаркет - SOEHNLE-63851 STYLE SENSE COMP.200 ВАГА

SOEHNLE-63851 STYLE SENSE COMP.200 ВАГА


Производител: SOEHNLE
Шифра: 740582
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
999 ден.

ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ 180КГ ГОЛЕМ ЛЦД ЕКРАН

Слични производи