Техномаркет - ROWENTA EP 2812 ДЕПИЛАТОР

ROWENTA EP 2812 ДЕПИЛАТОР


Производител: ROWENTA
Шифра: 740485
Достапност:
Редовна Цена:
2,399 ден.

SMART цена:
1,799 ден.

ДЕПИЛАТОР    2 БРЗИНИ    24 ПРЕЦИЗНИ ПИНЦЕТИ СО ТОПЧИЊА ЗА МАСАЖА    ДОДАТОК ЗА ПЕДИКИР НА СТАПАЛА   2 ВО1 ЗА МАЗНИ НОЗЕ И НЕГУВАНИ СТАПАЛА

Слични производи