Техномаркет - [OUTLET] RG BIKE 12" BS1202-8037 ВЕЛОСИПЕД

[OUTLET] RG BIKE 12" BS1202-8037 ВЕЛОСИПЕД


Производител: RG
Шифра: 740484
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,399 ден.

ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕДГОЛЕМИНА НА ТРКАЛА: 12" ЕДНА БОЈА:РОЗЕВА ДВЕ КОЧНИЦИ. БРАНИЦИ. ПОМОШНИ ТРКАЛА. АЛУМИНИУМСКИ БАНДАШИ. КОРПА ЗА КУКЛА.

Слични производи