Техномаркет - VERBATIM DVD+R 4.7GB 16X 100PCS SPINDLE

VERBATIM DVD+R 4.7GB 16X 100PCS SPINDLE


Производител: VERBATIM
Шифра: 740424
Достапност:
Редовна Цена:
1,459 ден.

-ДВД ДИСК -КАПАЦИТЕТ: 4.7GB -БРЗИНА НА СНИМАЊЕ: 16Х -КОЛИЧИНА НА ПАКУВАЊЕ: 100 ПАРЧИЊА СПИНДЛ -ПОВРШИНАНА ДИСКОТ: MATT SILVER

Слични производи