Техномаркет - TENDA WIRELESS N RANGE EXTENDER A9

TENDA WIRELESS N RANGE EXTENDER A9

-17%

Производител: TENDA
Шифра: 740402
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
999 ден.

УНВЕРЗАЛЕН ПОJАЧУВАЧ НА ОПСЕГ НА БЕЗЖИЧНА МРЕЖА БРЗИНА ДО 300MBPS ФРЕКФЕНЦИЈА: 2.412~2.484 GHZ СТАНДАРД: IEEE 802.3/3U IEEE 802.11N/G/B АНТЕНИ: 2 DETACHABLE 3DBI ЗАШТИТА: MIX WPA-PSK/WPA2-PSK РЕЖИМ НА РАБОТА: REPEATER MODE (CLIENT + AP) ПОДДРШКА ЗА СКРИЕНО SSID

Слични производи