Техномаркет - BOSCH BHN-09070 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

BOSCH BHN-09070 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: BOSCH
Шифра: 740356
Достапност:
Редовна Цена:
4,199 ден.

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА ПЛАСТИЧЕН САД ЗА ОТПАДОЦИ ФИЛТЕР КОЈ СЕ ПЕРЕ АКУМУЛАТОРСКА БАТЕРИЈА 9,6V

Слични производи