Техномаркет - LAFE WLS 002.1 44592 ВАГА

LAFE WLS 002.1 44592 ВАГА


Производител: LAFE
Шифра: 740327
Достапност:
Редовна Цена:
699 ден.

SMART цена:
499 ден.

ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ ДО 150КГ РАБОТА НА БАТЕРИЈА CR2032

Слични производи