Техномаркет - LAFE BRW 002 44717 БЛЕНДЕР

LAFE BRW 002 44717 БЛЕНДЕР


Производител: LAFE
Шифра: 740325
Достапност:
Редовна Цена:
1,499 ден.

ПАСАТОР МОЌНОСТ 500W 2 БРЗИНИ ЧАША

Слични производи