Техномаркет - [OUTLET]VIPER 14834 29"XC HIDRAULIC ВЕЛОСИПЕД

[OUTLET]VIPER 14834 29"XC HIDRAULIC ВЕЛОСИПЕД

-30%

Производител: HAMA^I DOOEL
Шифра: 740318
Достапност:
Редовна Цена:
24,899 ден.

SMART цена:
17,499 ден.

ВЕЛОСИПЕД ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛО 29", ГУМИ KENDA 29" SMALL BLOCK EIGHT РАМ: VIPER АЛУМИНИУМСКИ РАМ ХС ГОЛЕМИНА НА РАМ : 18 ИНЧИ МЕНУВАЧ: SHIMANO ALTUS SL-M310-9 (27 БРЗИНИ) КОЧНИЦИ: SHIMANO M355 HYDRAULIC DISC BRAKE 160MM ВИЉУШКА: SR SUNTOUR XCM 30 WITH LOCKOUT АУМИНИУМСКИ ПЕДАЛИ И БАНДАЖИ ПОДЕСИВИ ПРЕДНИ АМОРТИЗЕРИ

Слични производи