Техномаркет - [OUTLET] VIPER 16149 24"/26'' STEEL XM ВЕЛОСИПЕД

[OUTLET] VIPER 16149 24"/26'' STEEL XM ВЕЛОСИПЕД


Производител: HAMA^I DOOEL
Шифра: 740316
Достапност:
Редовна Цена:
9,899 ден.

SMART цена:
6,929 ден.

ВЕЛОСИПЕД РАМ: ЧЕЛИЧНА ЛЕГУРА ХС, ПЕДАЛИ: АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА МЕНУВАЧ: SHIMANO ST-EF 51 (21 БРЗИНА) КОЧНИЦИ: ПРЕДНИ/ЗАДНИ ДИСК (МЕХАНИЧКИ)

Слични производи