Техномаркет - GEMBIRD CCP-MUSB2-AMBM-6 MICRO B USB1.8M

GEMBIRD CCP-MUSB2-AMBM-6 MICRO B USB1.8M


Производител: GEMBIRD
Шифра: 740293
Достапност: залиха
Редовна Цена:
79 ден.

УСБ КАБЕЛ УСБ А МАШКО НА МИКРО УСБ Б МАШКО ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1.8М БОЈА ЦРНА

Слични производи