Техномаркет - [OUTLET] VIPER 15352 GRAVITY "L"FATBIKE ВЕЛОСИПЕД

[OUTLET] VIPER 15352 GRAVITY "L"FATBIKE ВЕЛОСИПЕД


Производител: HAMA^I DOOEL
Шифра: 740201
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,899 ден.

SMART цена:
16,029 ден.

ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛО: 26 ИНЧИ РАМ: VIPER AУМИНИУМСКИ РАМ X-500 ГОЛЕМИНА НА РАМ: 17 ИНЧИ МЕНУВАЧ: SHIMANO TOURNEY 21 БРЗИНИ КОЧНИЦИ:ДИСК НА ДВЕТЕ ТРКАЛА (МЕХАНИЧКИ) ГУМИ : USA LUS 26 X 4.0

Слични производи