Техномаркет - [OUTLET] VIPER 15355 ROAD ASSAULT H700C ВЕЛОСИПЕД

[OUTLET] VIPER 15355 ROAD ASSAULT H700C ВЕЛОСИПЕД


Производител: HAMA^I DOOEL
Шифра: 740200
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,899 ден.

SMART цена:
12,529 ден.

ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛО: 700 X 23C РАМ: VIPER AУМИНИУМСКИ РАМ СО ДУПЛИ ЅИДОВИ ГОЛЕМИНА НА РАМ: 17 ИНЧИ МЕНУВАЧ: SHIMANO A070-TZ 14 БРЗИНИ КОЧНИЦИ: ALLOY CALIPER BRAKE (МЕХАНИЧКИ) ГУМИ : COMPASS CASING (700 X 23C)

Слични производи