Техномаркет - [OUTLET] VIPER 15283 26" ALLUM ALLOY XC ВЕЛОСИПЕД

[OUTLET] VIPER 15283 26" ALLUM ALLOY XC ВЕЛОСИПЕД


Производител: HAMA^I DOOEL
Шифра: 740197
Достапност:
Редовна Цена:
11,899 ден.

SMART цена:
8,329 ден.

ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛО: 26 ИНЧИ РАМ: VIPER АЛУМИНИУМСКИ РАМ XC ГОЛЕМИНА НА РАМ: 18 ИНЧИ МЕНУВАЧ: SHIMANO TZ - 21 БРЗИНИ КОЧНИЦИ: ДИСК НА ДВЕТЕ ТРКАЛА (МЕХАНИЧКИ)

Слични производи