Техномаркет - [OUTLET] VIPER 15351 26"REBEL X-400 STEEL FULLSUS ВЕЛОСИПЕД

[OUTLET] VIPER 15351 26"REBEL X-400 STEEL FULLSUS ВЕЛОСИПЕД


Производител: HAMA^I DOOEL
Шифра: 740196
Достапност:
Редовна Цена:
11,899 ден.

SMART цена:
8,329 ден.

ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛО: 26 ИНЧИ РАМ: VIPER ЧЕЛИЧЕН РАМ XC-400 ГОЛЕМИНА НА РАМ 18 ИНЧИ MEНУВАЧ : SHIMANO TOURNEY 21 БРЗИНИ КОЧНИЦИ: ДИСК НА ДВЕТЕ ТРКАЛА (МЕХАНИЧКИ)

Слични производи