Техномаркет - PLATINET POWER BANK 2600MAH LEATHER BLAC

PLATINET POWER BANK 2600MAH LEATHER BLAC

-21%

Производител: PLATINET
Шифра: 740121
Достапност: залиха
Редовна Цена:
449 ден.

SMART цена:
359 ден.

ПРЕНОСЛИВА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ НА ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕДИ КАКО ШТО СЕ ПАМЕТНИ ТЕЛЕФОНИ, МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ, MP3 / MP4, GPS И ДРУГИ УРЕДИ. КАПАЦИТЕТ ОД 2600MAH РАБОТА НА А5V ЛИТИУМ-ЈОНСКА БАТЕРИЈА ВЛЕЗ: 5V, 1000MA USB ИЗЛЕЗ: 5V, 1000MA ДИМЕНЗИИ: 90X32X22MM-ТЕЖИНА: 68G ВКЛУЧЕН КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ СО USB ПОРТА БОЈА-ЦРНА

Слични производи