Техномаркет - VERBATIM BATERIES C 2PACK ALKALINE

VERBATIM BATERIES C 2PACK ALKALINE


Производител: VERBATIM
Шифра: 740083
Достапност: залиха
Редовна Цена:
139 ден.

НАПОН: 1.5V ВИСИНА: 50MM ДИЈАМЕТАР: 26.2MM ТЕЖИНА: 61G МОДЕЛ: C-LR14 BABY ПАКУВАЊЕ: 2 ПАРЧИЊА

Слични производи